Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła zimą

szkoła zimą

obraz

obraz Kucie kos

sala gimnastyczna

sala gimnastyczna

przedszkole

przedszkole

plac zabaw

plac zabaw

WYSTAWA VAN GOGH

Dnia 20.05.2024r. w poniedziałek, uczniowie klas VI, VII i VIII uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Grupy wraz z opiekunami podziwiały multisensoryczną wystawę VAN GOGH w Hangarze w Czyżynach.

Uczniowie mieli możliwość zanurzyć się w świecie największych dzieł Vincenta van Gogha, wybitnego holenderskiego malarza postimpresjonistycznego, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX w. Prace słynnego artysty zaprezentowane były w technologii Digital Art, która przeniosła zwiedzających w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na ekranach dzieci mogły zobaczyć setki dzieł. Wszystkie prace artysty wyświetlane były jako wielkoformatowe, pełne wyrazistych kolorów płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniły się w interesującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Ekspozycja wywarła na wszystkich uczestnikach wycieczki bardzo duże wrażenie. Po zwiedzaniu nastąpił zakup drobnych upominków nawiązujących do tematyki wystawy, a następnie grupa udała się do restauracji . Po posiłku klasy udały się do autokaru, celem powrotu do szkoły.

Karbowniczek Patrycja

Banery/Logo