Gminne Centrum Edukacji w Igołomi

ZAKOŃCZENIE R.SZK. 2025/2026

Dnia 26.06.2026 r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Harmonogram uroczystości:
8:00 - 9:00 - Msza Św.
9:15 - uroczyste zakończenie roku szkolnego na sali gimnastycznej ( klasy IV-VIII)
9:15 - dla klas I - III zakończenie roku odbędzie się w klasach.

Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa przywóz uczniów w tym dniu odbywa się bezpośrednio do szkoły (zgodnie z harmonogramem podanym przez kierownika świetlicy), gdzie pełniony będzie dyżur nauczycieli na korytarzach szkolnych, funkcjonować też będzie świetlica. Za przywóz dzieci do Kościoła i opiekę odpowiadają Rodzice. Bezpośrednio po Mszy Św. będzie zapewniony przewóz do szkoły uczniów , którzy zgłoszą się do wyznaczonych nauczycieli.

admin